Aizslēdzās dzīvokļa durvis? Kur sastopams slēdzeņu serviss?

Slēdzenes durvīm, tādā pat veidā kā arī jebkura ierīce ar sarežģītu mehānismu, var salūzt. Tāpēc neviens namsaimnieks nav pasargāts no tā, ka mājokļa durvju atvēršana varētu būt apgrūtinoša ar to, kad salūzusi durvju slēdzene. Šādā situācijā nebūtu jāsteidzas pašiem izurbt ārā slēdzenes vai arī pamēģināt izdauzīt durvis. Tomēr, lai durvju un slēdzeņu atvēršana varētu būt realizējama ar daudz mazākām izmaksām, sākumā būtu vajadzīgs griezties pie speciālistiem, kur profesionāls atslēgu serviss sniegs Jums palīdzības roku problēmsituācijā.

Automašīnas vai arī mājokļa ārdurvis – iespējamie varianti slēdzenes salūšanai

Protams, jau ir jāatzīst tāda lieta, ka arī labākas kvalitātes produktiem nav ideālu mehānismu un viss var nolietoties. Gadījumi, kad atslēga iesprūst un būs nepieciešams atslēgu serviss jau ir izplatīta parādība. Taču jāizceļ, ka parasti tas nav noticis negaidīti. Visbiežāk saimnieki jau kādu laiku pamana nelielus darbības traucējumus, taču nevērs uz to uzmanību. Gadās, kad durvju atvēršana var notikt ar spēka pielietošanu, tā kā savādāk nemaz nevar tās atvērt, tad parādās liela varbūtība, ka drīz tā vispār pārtrauks griezties. Ir tik dažādi iemesli tam, ka ir nepieciešams durvju serviss, piemēram, bija mēģināts atvērt durvis ar sliktu dublikātu vai citiem priekšmetiem. Bieži vien seifu atvēršana notiek ar to, kas ir pa rokai, līdz ar to tiek bojāts mehānisms, kā rezultātā seifs vairāk nevar pildīt savas funkcijas. Slēdzene tiek piesārņota, kas ir īpaši raksturīgs cilindriskām slēdzenēm, tādēļ vēlama regulāra kopšana mehānismam. Šeit varētu būt ierobežota arī tādas lietas kā auto atvēršana, jo mēs jau diezgan reti lietojam parasto slēdzeni, kā rezultāta tā ierūsē un tad ir vajadzīga tieši sos durvju atvēršana.

Vajadzīga neparedzēta durvju labošana? Kur doties?

Kad Jums ir uzliktas kvalitatīvas jaunas ārdurvis, vienalga parasti vēlams veikt dzīvokļa apdrošināšanu, kur pakalpojumu paketē būtu arī sos durvju atvēršana. Taču kā tieši darbojas šis durvju serviss, labāk jau ir apskatīt onlain vidē. Kad ir jau radusies situācija, kad nav iespējama auto atvēršana vai varbūt iesprūda durvis dzīvoklim, šajā gadījumā vislabāk neekonomēt un priekšroku dot tikai kompānijai, kurā būs pārbaudīts slēdzeņu serviss. Mūsu laikmetā webs sniedz iespēju uzzināt jebko, tādēļ būtu ieteicams šo priekšrocību izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *