Ārdurvis dzīvoklim kā arī tā tipi – kam tad vērst īpašu uzmanību, veicot izvēli?

Tad, kad tiek skatītas ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām, šo izvēle klientam pārvēršas par tiešām stiprām galvas sāpēm – tirgus ir pārpildīts ar produkciju, kurā jau ir ievērotas pilnīgi visas vajadzības: cenas lielums, dizains, drošība, trokšņu kā arī siltumizolācija. Kā var, mēģinot atrast ārdurvis, atrast līdzsvaru patērētāja vēlmēs tā, lai durvis dzīvoklim vai arī privātmājai būtu glītas, atbilstu budžetam un tanī pašā laikā droši pasargātu māju tieši no “negaidītajiem viesiem” un vēl būtu viegli lietojamas? Tieši šo zina vienīgi lietpratēji. Tāpēc būtu jādodas jau pie firmām, kas piedāvā cilvēkiem metāla durvis dzīvoklim, mājai, pie tam pienācīgi jāizjautā. Taču tieši par iespējamajiem variantiem Jūs varat iepazīties rakstā.

Ārdurvis privātmājām – visi atrodamie veidi

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām tiks klasificētas pēc dažādiem būtiskiem parametriem. Galvenais, būtu nepieciešams vērst vērību materiālam, no kura ārdurvis dzīvoklim tiks izgatavotas. Starp populārajiem veidiem var uzskaitīt dažādas koka, PVC, dzelzs jeb metāla durvis. Turklāt tirgū var sameklēt pavisam cita veida ārdurvju konstrukcijas. Protams, tie nav tik ļoti populāri iedzīvotāju vidū, it sevišķi ārdurvis no stikla.
Koka ārdurvis privātmājām tomēr ir ļoti izplatītas, tā kā viņas jau ir diezgan izturīgas un vēl paspilgtina mājas ārpusi. Bet tādu ārdurvju popularitāte jau ir mazliet samazinājusies, šis apstāklis tomēr ir saistīts ar tādu lietu, ka pārdošanā parādījās dzelzs durvis, kas tad rada lielāku drošības sajūtu.
Mūsdienīgas PVC ārdurvis dzīvoklim arī mājai jau ir diezgan pieprasītas. Viņu izgatavošanai tiks lietoti PVC profili un plastmasas loksnes. Starp loksnēm ir uzstādīta izolācija, kas uzlabo produkta siltuma izolācijas īpašības.
Tajā pat brīdī populārākās veids jau ir dzelzs durvis mājai vai arī dzīvoklim. Tas jau ir saistīts ar tādu faktu, ka šeit būs labas izturības īpašības. Kad tie ražotas dzelzs durvis, ir izvēlēta parasta tērauda loksne, kur biezums varētu būt 2 mm. Jo resnāks materiāls, jo augstāka ir konstrukcijas izturība.
Bez šaubām, lai ārdurvis mājai ir kā drošības garants, gan arī skaistumam, pareizāk būs piemeklēt modernu dizainu. Tie būs izgatavoti no vairākiem izejmateriāliem, kā arī tiem būs īpašas stila iezīmes. Ārdurvis varētu būt savādākas viena no otras arī pēc tā, kādas tad ir slēdzenes metāla durvīm vai citām ārdurvīm.

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājai – kam tad vērst uzmanību, darot atlasi?

Izvēloties modernas ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, jāņem vērā daži punkti:

  • Uzticamība kā arī drošība. Durvis bez savienojumiem ir drošākas, tā kā šuves šo novājina. Viennozīmīgi tas var būt attiecināms kā uz pašām ārdurvīm, kā arī uz kopējām konstrukcijām.
  • Tēraudloksnes būs daudz praktiskākas, taču jāaizdomājas tieši par siltumizolāciju.
  • Koks protams labāk saglabā siltumu, bet baidās ka no mitruma, tā arī no auksta sala, līdz ar to var būt vajadzīga papildu aizsardzība un apstrāde ar līdzekļiem.
  • Nevajag taupīt uz tādu lietu, kā piemēram, metāla durvju slēdzenes. Labāk likt dārgākas un drošākas.
  • Lielisks izskats. Tam vajadzētu labi iekļauties kopējā interjerā.
  • Gadījumā, ja tiks meklētas metāla durvis, šajā gadījumā augstas kvalitātes ārdurvīm būtu nepieciešams {sastāvēt no 2 metāla loksnēm saturēt 2 metāla loksnes} (reizēm tiek izgatavots papildu iekšējais slānis), kuru biezums ir vismaz pusotrs milimetrs.
  • Ārdurvis dzīvoklim, kurš tad ir kopā ar kāpņutelpu, var būt bez papildu aizsardzības, jo daudzdzīvokļu mājā būtu neticami, ka var būt lietots trokšņains atvēršanas rīks. Tomēr jebkura tipa modifikācijās ir jāizvēlas labas kvalitātes uzticami komponenti un vēl papildus piederumi, jo sevišķi slēdzenes metāla durvīm vai arī pavisam cita veida ārdurvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *