ĀTRIE KREDĪTI – ĀTRI UN DROŠI!

Jau salīdzinoši ilgu laiku, ātro kredītu pakalpojumi ir ieguvuši stabilu finanšu pakalpojuma statusu ne tikai Latvijā. Tautā saukti par sms kredītiem, tie ir pazīstami plašākai sabiedrībai vismaz jau gadus desmit. Popularitāti tie ieguva ar salīdzinoši vienkāršajiem nosacījumiem, kas paredz ātru kredīta piešķiršanu dažu minūšu laikā. Kredītlīnija tiek piešķirta personām no 20-70 gadu vecumam. Parasti šāda veida īstermiņa kredīti ir populāri, jo tiem ir elastīgs atmaksas veids un maksājuma termiņu iespējams pagarināt(vairāk skatīt te – https://reitingi.lv/lv/news/komerczinas/143562-tri-ub-viegli-kreditu-apvienosana.html). Tas ir ērts risinājums situācijām, kad piemeklējuši neparedzēti izdevumi un nepieciešams veikt kādu svarīgu pirkumu, vai vienkārši nepieciešami iztikas līdzekļi, kad palikušas pāris dienas līdz algai.

ĀTRO KREDĪTU PRIEKŠROCĪBAS

Šāda veida pakalpojumi ir veidoti kā alternatīva banku kredītēšanai, jo mūsdienās ir pieejami dažādi tehnoloģiskie risinājumi, lai tos īstenotu. Kredīta saņemšana bankā prasa pārāk daudz laika un formalitāšu, tādēļ cilvēki 21.gadsimtā izvēlas vieglāko ceļu aizdevuma saņemšanai. Lai novērstu parāda neatdošanas riskus, tiek pārbaudīta jaunā klienta kredītvēsture. Visbiežāk, viss process aizņem stundu un jau pavisam drīz aizdevums tiek ieskaitīts bankas kontā. Visbiežāk, pirmais aizdevums jaunajam klientam tiek piešķirts bez maksas jeb ikmēneša procenti netiek piemēroti.

KĀDUS DOKUMENTUS PĀRBAUDA AIZDEVĒJS?

Mūsu ikdiena ar vien vairāk norisinās tiešsaistē, tādēļ arī dažādu ikdienas pakalpojumu izmantošana šādā veidā, nav nekas neparasts. Visa nepieciešamā informācija par aizdevuma piešķiršanu un apmaksas noteikumiem ir atrodama gan e-pastā, gan lietotāja profilā aizdevēja interneta vietnē. Visu informāciju par aizdevuma kopējām izmaksām ir iespējams uzzināt, izmantojot aizdevuma kalkulatoru, savukārt, visi dokumenti tiek atsūtīti elektroniski. Aizdevējs ir saņēmis licenci sava darbībai, kas norāda uz to, ka tā ir legāla un pilnībā droša. Aizdevumu ir iespējams apmaksāt gan uzreiz, gan pa daļām, vienojoties par veicamo iemaksu grafiku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *