Auto stiklu maiņa Latvijā

Mikroplaisa kā arī šķembas uz mašīnas loga ir un būs nepatīkams apstāklis jebkuram automašīnas īpašniekam. Labot, mainīt vai arī tikai braukt tālāk būs katra izvēlēšanās. Arī, ja defekts nemaz neapgrūtina, tad ir jāielāgo, ka tagad vai arī vēlāk pat mazākā mikroplaisa ies tālāk pie tam vējstiklu maiņa tāpat būs nepieciešama. Bez tam plaisas svītra varētu traucēt pie tam arī vadītāja skatu. Pie tam tas jau ir drošības jautājums, ko nevajadzētu atstāt novārtā. Pie tam plaisas sabojā visu auto ārējo izskatu kā arī atgādina par nepatīkamo atgadījumu. Tāpēc bez šaubām – vislabāk jau ir veikt auto logu maiņu vai vējstikla remontu un tad gulēt mierīgi.

Auto stikla maiņa vai vējstikla remonts un tā cena – no kā veidojas?

Pārsvarā šoferi iekļūst situācijā, ka tie paši nemaz nevar izprast, kas ir tas, kas tieši tiem būtu labāks variants – automašīnas stiklu nomaiņa vai vējstikla remonts. Bez tam visiem ir skaidrs, kad auto stiklu remonts cenas salīdzinājumā ir daudz pievilcīgāks kā pavisam jaunu auto logu maiņa. Bet tomēr ir jāredz, kad būs nepieciešams vienīgi auto stiklu remonts, bet kad jau nepieciešams pasūtīt auto logu nomaiņu. Visbiežāk balstoties uz ekspertu ieteikumiem, visa auto logu maiņa ir obligāta, laikā kad plaisas lielums tieši uz stikla virsmas būs lielāks nekā 15,7 cm. Auto stiklu maiņa ir arī būtiska, brīdī, kad stikla šķembas diametrs ir garāks jau par 1 cm. Jāatzīmē arī tas, ka tieši auto logu maiņa būtu svarīga arī tādā brīdī, kad stikls tiek sabojāts autovadītāja redzeslokā. Turklāt nomaiņa jāveic pat tad, ja pašu šķembu vai plaisu apmēri būtu mazāki par augstāk minētiem rādītājiem, taču bojājums atrodas vadītāja acu līmenī. Brīdī, kad jau ir vajadzīgs auto stiklu remonts izmaksas būs atkarīgas no materiāliem un ieguldītā darbu apjoma, bet auto stiklu maiņa cenas ziņā jau būs atkarīga no tā stikla, kas tiek mainīts.

Kā var atrast sev vietu, kur pasūtīt auto stiklu remontu?

Diezgan daudzi uzņēmumi piedāvā cilvēkiem tāda veida darbus, piemēram, kā auto stikla remonts vai maiņa. Visbiežāk auto logu remonts tiek meklēts, lai novērstu divus sastopamākos bojājumu tipus – šķembas un plaisas. Auto stiklu plaisu remonts parasti ir ievērojami lētāks nekā, kad nepieciešama visa lielā auto stikla maiņa. Tāpēc, meklējot savu servisu, tad ir labi jāizpēta serviss. Jāmeklē vieta, kurā paši stikli auto stiklu maiņai ir uzstādīti vien no licencētiem un pārbaudītiem ražotājiem. Izvēle jāveic par labu auto stiklu maiņas uzņēmumam, kas izvēlās kvalitatīvu tehniku kā arī uztur tīrību darbošanās zonā, kas tad, piemēram, samazina varbūtību, ka vējstikla remonta darba brīdī putekļi un netīrumi nokļūst stikla plaisās un šķembās. Tīrība jau ir būtiska arī tad, ja notiek vējstiklu maiņa. Jebkādi svešķermeņi, kas tiks zem hermētiķa, var izraisīt ūdens noplūdi iekšā. Nav noliedzams, ka ir jāsalīdzina vējstikla remonta izmaksas izvēlētajā servisā ar to konkurentiem, taču nemeklējiet vislētāko vietu, tā kā šeit aktuāli atcerēties, ka tieši veikto pakalpojumu kvalitāte ir 1.vietā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *