Bojāts vējstikls , ko darīt?

Automašīnu logi protams ir svarīga virsbūves sastāvdaļa, un arī auto jūtīgākā daļa, kas smagās avārijās var būt diezgan bojāta. Ja uz auto stikla ir sazarotas lielas un mazas plaisas, diemžēl tās ne tikai bojā mašīnas ārējo izskatu, bet arī būtiski traucē vadītāja redzamībai. Autovadītājs, ja viņam vispār pilns redzējums par to, kas ir tieši uz braukšanas ceļa, var nonākt nepatīkamā situācijā. Priekš tam, lai to novērstu, vējstiklam vajadzētu būt pieņemamā ārējā stāvoklī. Jebkura kaitējuma situācijā tomēr ir vajadzīgs kvalitatīvs apkopes darbs, kur jāveic auto logu remonts vai vējstiklu maiņa. Auto stiklu remonts arī ir piedāvāts daudzos servisos, šis process palīdz nenonākt līdz pilnīgas vējstiklu maiņas.

Auto stiklu maiņas cena un kvalitāte

Auto stikla remonts protams ir atbildīgs process, kur būs izmantots īpašs aprīkojums, kā arī tādi komponenti, kas precīzi piemēroti rūpnīcas detaļām ģeometrijā vai cita veida īpašībās. Auto stikla maiņas cena būs atkarīga tieši no minētajām sarežģītajām darbībām un, jo vairāk auto stikls ir kā oriģināls, jo auto stikla maiņas cena ir uzrēķināta lielāka. Bet ne visu laiku obligāta vējstiklu nomaiņa, sastopami gadījumi, kad būs pietiekams ar to, ka tiks paveikts vējstikla remonts. Protams, ka vējstikla remonts izmaksu ziņā vienmēr būs lētāks nekā nopietnā auto stiklu maiņa, tādēļ, kad tiek pamanīta šķemba vai plaisa pašā stiklā, parasti rekomendējams uzreiz doties uz stikla servisu, priekš tam, lai tiktu cauri ar nelielām izmaksām. Vējstikla maiņas cena parasti tiek noteikta fiksētā līmenī, bet pašam auto logam var būt dažādas izmaksas. Bez šaubām, parasti labāk dot priekšroku servisam, kur auto logu remonta izmaksas un arī kvalitāte ir saskaņota.

Kurā vietā pasūtīt auto logu maiņu vai remontu?

Daudzi servisi piedāvā cilvēkiem tādus darbus, piemēram, kā vējstikla remonts un maiņa. Parasti vējstikla remonts būs meklēts priekš tam, lai izlabot 2 sastopamākos bojājumu tipus – plaisas un šķembas. Pats auto stiklu remonts jau ir jūtami lētāks nekā, kad nepieciešama visa vējstikla nomaiņa. Tāpēc, kad tiek meklēts serviss, tad ir pietiekami jāpapēta serviss. Jāizvēlas tāda vieta, kur auto stikli maiņai ir uzstādīti vienīgi no ražotājiem ar licenci. Jādod priekšroka vējstiklu maiņas uzņēmumam, kas izvēlās mūsdienīgu aprīkojumu un uztur tīrību darba vietā, tas, piemēram, padara mazāku varbūtību, kad vējstikla remonta laikā putekļi tiek stikla šķirbās. Tīra vieta ir svarīga arī tajā brīdī, kad tiek veikta vējstiklu maiņa. Jebkuri svešķermeņi, kas atrodas zem hermētiķa, varēs izraisīt ūdens noplūdi iekšā. Nav noliedzams, ka ir jāsalīdzina auto stiklu maiņas cenas izvēlētajā servisā kopā ar to konkurentiem, kaut gan nemeklējiet pašu lētāko uzņēmumu, jo šeit svarīgi atcerēties, ka tieši padarīto darbu kvalitāte ir pirmajā vietā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *