Cik daudz dažādu variantu ir mūsdienu skrituļslidām?

Visbiežāk ar terminu “skrituļslidas” visi iedomājas tikai botas uz riteņiem. Bet tie sportisti, kuri pielieto profesionāli skrituļslidas, jau zina, kad eksistē ļoti daudz tās variantu. Turklāt nav svarīgi, kas Jūs interesē – skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm, vai varbūt skrituļslidas bērniem, viņas ir un paliks ātrākais un izveicīgākais variants, kā var braukt pa ceļiem. Bet jau veida atlase tomēr ir atkarīga no braukšanas stila: vai ir doma vienīgi braukt pa tuvāko ielu prieka pēc, vai varbūt vairāk vilina triki un ātrums!

Kad esat nolēmuši pirkt skrituļslidas, vispirms ir jāuzzina, kādā veidā tās tiek iedalītas. Un šajā gadījumā nemaz netiek runāts vienīgi par to, ka eksistē skrituļslidas bērniem, sievietēm vai arī skrituļslidas vīriešiem. Ir, piemēram, skriešanas skrituļslidas, kuras paredzētas profesionāliem sportistiem, tā kā ir izcili piemērotas ātrai braukšanai, dažādām sacensībām vai citiem sporta veidiem. Iesācējiem iesaka labāk skrituļslidas priekš fitnesa. Tās izmanto tikai neprofesionāļi, tā kā tās ir ērtas un drošas braukšanā, taču neparocīgi ātrajiem sporta veidiem. To var izskaidrot ar to, ka šeit ir 4 riteņi, kuru lielums svārstās no 7,5 līdz 9 cm, kā arī šīs skrituļslidas ir mīkstas. Savā pamatā bērnu skrituļslidas jau ir tas pats fitnesa rīks, kas atšķiras vienīgi ar mazāku izmēru. Pastāv arī ekstrēmu sporta veidu skrituļslidas, īpaši radītas priekš triku īstenošanas. Tāda veida slidām jābūt stingrām un smagām. Ārēji tās izskatās ļoti masīvas un to pamata mērķis ir turēt cieši triku veicēja kāju. Hokejam domātās skrituļslidas vīriešiem, protams pastāv arī sievietēm, arī ir diezgan populāras, tā kā hokejs arī ārpus ledus arī ir populārs sporta veids. Šeit to zābaks ir tāds pats kā hokeja slidām, bet šeit pastāv laba ventilācija, pie tam zābakam purngals ir aizsargāts.

Pamata nosacījumi, kad tiek meklētas skrituļslidas

Kad tiek apmeklēts kāds skrituļslidu veikals, kur Jūs meklējat skrituļslidas, sākumā kārtīgi pārbaudiet katru skrituļslidu detaļu. Nekur nevar būt šķembas, plaisas, saliekti elementi. Katrā ziņā uzmēriet skrituļslidas, kārtīgi nostipriniet un pamēģiniet saprast, kā Jūtas kāja. Ja tiek pirktas skrituļslidas bērniem, atveriet visus stiprinājumus, lai pārbaudītvai iekšzolē nav nelīdzenumu. Labas kvalitātes skrituļslidas sievietēm, vīriešiem vai arī bērnu skrituļslidas ir rollerblade skrituļslidas, kuras ir sevi jau pierādījušas pasaules tirgos. Mēģiniet salīdzināt Jūs izvēli ar tiem, tad Jūsu izvēle būs pēc iespējas pareiza. Kad pērkat skrituļslidas, atceraties par aprīkojumu – elkou aizsargiem, ķiveri un ceļgalu spilveniem. Tie varēs pasargāt Jūs no ievainojumiem, kas var rasties kritiena laikā. Turklāt kvalificēts skrituļslidu veikals piedāvā ne tikai nepieciešamo inventāru, bet arī, piemēram, nodrošina labu konsultāciju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *