DAŽĀDA VEIDA PIEKARAMIE GRIESTI UN ĀRĒJĀS ŽALŪZIJAS PAR LABU CENU

Dažāda veida inovatīvi celtniecības materiāli un sistēmas, mūsdienās ir viena no labākajām lietām, kas notikušas nozarē. Pēc fasādes uzcelšanas, turpinās iekšdarbi, taču, bieži vien, darbs pie fasādes nebeidzas un arī iekšdarbi turpinās, piemēram, montējot griestus. Dažāda veida montāžas darbi ir iespējami gan iekšējiem, gan ārējiem griestiem. Komercplatības, biroju un ražošanas telpas un citi komerciālie projekti ir lieliski kandidāti iekaramo griestu montāžai. Ja Jums pieder Loft tipa dzīvoklis, tad iekaramie griesti ir iespējama opcija arī šādā gadījumā, bet uzzināt vairāk par to var pie pakalpojumu sniedzēja.

KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒRTĀKOS IEKARAMOS GRIESTUS?

Katrs klients var izvēlēties staro trīs griestu veidiem. Open cell jeb šūnu griesti nodrošina līdz pat 90% atvērtas telpas, kuru izmēru regulē šūnas acs lielums. Ideāls risinājums tirdzniecības centros un birojos, gaiteņos un zālēs. Aiz šiem griestiem var veiksmīgi paslēpt griestos montētās komunikācijas. Dažāda dizaina kasetes ir viegli montējamas – izņemamas un ieliekamas, lai, piemēram, varētu viegli tikt klāt ventilācijai. Tie tiek veidoti no iekarama rāmja, kurās tiek ievietotas kasetes moduļu veidā no dažādiem materiāliem un arī gaismas ķermeņi. Katra kasete ir viegli izņemama, attiecīgi radot elastīgas iespējas piekļūt griestu komunikācijām. Alumīnija dēlīšu griesti tiek ražoti no izturīga alumīnija un tērauda. Tie tiek montēti pamīšus blakus un atstatumu var pielāgot telpas un klienta vajadzībām. Ļoti bieži šāda veida griestus izmanto ārtelpās.

KĀDS LABUMS NO FASĀDES ŽALŪZIJĀM?

Kad jāizlemj par fasādes apdari, pēdējā laikā ir populāri izvēlēties ārējās žalūzijas. Tās labi izskatās un pilda ne tikai dekoratīvas, bet arī energoefektīvas funkcijas. Ja telpā, kurā nevēlamies tik daudz saules gaismas, aizvelkam aizkarus vai žalūzijas, tad fasādes žalūzijas pilda līdzīgu funkciju, tikai tās ir statiskas. Ārējās žalūzijas var montēt arī priekšā logiem, regulējot temperatūras un gaismas svārstības telpā. Tās bloķē tiešos saules starus, kas neuzkarsē ēkas fasādi, tādējādi normalizē temperatūru iekštelpās, kas, savukārt, palīdz ietaupīt gaisa kondicionēšanai vajadzīgos resursus. Ārējās žalūzijas ir iespējams krāsot un pieskaņot telpas fasādes krāsai. Visas detaļas ir drošas un kalpos ilgu laiku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *