DROŠAS KOKA ĀRDURVIS UN VIEGLI KOPJAMI PLASTMASAS LOGI KATRAM INTERESENTAM

Dabisks apgaismojums jebkurā mājoklī piešķir atmosfēru, kalpo lieliskai ventilācijai, labi izskatās un pilda dažādas citas nenovērtējamas funkcijas telpā un mājā kopumā. Nemainīgi populāra klientu izvēle Latvijā, kad nepieciešama jaunu logu montāža, ir plastmasas jeb PVC logi. Maldīgi uzskatīt, ka koka logi laidīs cauri aukstumu un koka durvis nebūs ergonomiskas. Skaņas un siltuma izolāciju mājoklī ir iespējams nodrošināt arī izmantojot koku, kā galveno materiālu. PVC joprojām ir aktuāls logu konstrukcijas veids, jo ir viegli kopjams un izturīgs. Plastmasas logi dažāda veida profilos ir piemēroti kā privātmājām, tā ofisiem.

Lasīt vairāk – https://m-lux.lv/pvc-logi/lietuviesu-projektam/

PĒC PASŪTĪJUMA RADĪTAS DROŠAS KOKA DURVIS

Aktuālās tendences ir novērojamas arī celtniecības materiālu un būvniecības preču izvēlē. Koka durvis pēdējos gados ir kļuvušas tik pat aktuālas kā savulaik dzelzs ārdurvis. Koka ārdurvju atgriešanās ir savā veidā notikusi pateicoties skandināvu stila mājokļu ienākšanai arī Latvijas tirgū. Katram klientam ir iespēja izvēlēties vai durvis izgatavot pēc pasūtījuma vai izvēlēties jau gatavas un uzlabot vai pilnveidot ar stikla paketēm, interesantu furnitūru un dažādiem citādiem papildinājumiem.

VAI IZVĒLĒTIES PILNA UZSTĀDĪŠANAS CIKLA SERVISA PIEDĀVĀJUMU?

Durvju uzstādīšana, ja to veic viens uzņēmums, parasti ir pilna cikla pasūtījums, kas nozīmē to, ka darbus paveic ātri un bez liekām problēmām. Tas ir ideāls risinājums arī reizēs, kad pasūtītās durvis un to uzstādīšana prasa kādas specifiskas zināšanas, kas citiem speciālistiem arī varētu nebūt. Pilna cikla servisa sniegšana būvniecībā un celtniecībā ir kā medusmaize ne tikai pasūtītājiem, bet arī darbu veicējiem, jo viss tiek paveikts ātri, bez raizēm un gaidīšanas uz citiem cilvēkiem un iespējamu kļūdu novēršanas un laika kavēšanas. Šādi paši nosacījumi attiecas arī uz pilna cikla logu montāžu mājām vai ofisam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *