DURVJU ATVĒRŠANAS PAKALPOJUMI RĪGĀ

Nav piemērotu brīžu, kad pie namdurvīm attapties, ka atslēgas ir aizmirstas vai pazudušas, bet varam derēt, ka tas notiek tad, kad vismazāk vajadzīgs. Šādos gadījumos ir iespējams izsaukt SOS atslēdznieku, kas palīdzēs nelaimē, un pēc izsaukumu biežuma varam apgalvot, ka pakalpojums ir pieprasīts. Klienti savu problēmu var pieteikt šeit ne tikai telefoniski, bet arī whatsapp lietotnē, kurā ir jānosūta arī problemātiskās slēdzenes attēls, lai meistars varētu piemeklēt vajadzīgos materiālus. Iepazīstoties ar problēmu un apskatot durvju un slēdzenes attēlu, meistars drīz vien būs klāt un nebūs jāuzlauž durvis. Ja nedzīvojat Rīgā, bet netālu no tās, tad nevajag saskumt, jo pakalpojums pieejams ik vienam 50 kilometru rādiusā ap Rīgu.

KĀ ATMŪĶĒT DURVIS?

Sos atslēdznieka pakalpojumi ir nepieciešami dažādās dzīves situācijās, ne tikai tad, kad ir radušās problēmas ar iekļūšanu mājoklī. Durvju auto un bagāžnieku atvēršanas pakalpojumus piesaka daudz biežāk kā aizkritušu mājokļa durvju atvēršanu. Tas ir ne tikai nepatīkami, bet arī bīstami, ja automašīnā ir palikuši bērni vai mājdzīvnieki. Durvju atvēršanas pakalpojums ir pieejams arī elektroniskajām centrālajām atslēgām un citām tamlīdzīgām atslēgām. Pēdējos gados ir populāri atslēgas veidot no īpaši mīksta metāla, kas locās bez mazākās piepūles un palielina slēdzenes nolūšanas risku. Zinošiem cilvēkiem durvju atvēršana neprasa daudz pūļu un jau ātri vien šī problēma būs atrisināta. Atslēdzniekam būs pa spēkam atvērt pat seifa slēdzeni!

SEIFA UN CITU SAREŽĢĪTU SLĒDZEŅU UZLAUŠANAS PAKALPOJUMI

SOS jeb ārkārtas atslēdznieka pakalpojumi ir salīdzinoši jauns pakalpojums Latvijas tirgū. Šādos gadījumos nevajag apsvērt domu par durvju uzlaušanu vai centieniem atmūķēt atslēgu pašu spēkiem, jo tas var novest pie lielākām problēmām. Pats galvenais ir nemūķēt slēdzeni vaļā pašiem, jo tad tiešām var rasties situācija, kad durvis ir vienkārši jāuzlauž. Pakalpojums pieejams jebkāda veida atslēgām, kas iemontētas namdurvīs, bagāžniekos, seifos vai jebkur citur. Ja ir radusies nepieciešamība, ir iespējams pieteikt ne tikai atslēgas, bet pat durvju nomaiņu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *