Iepazīstiet pasauli par zemām cenām

Cilvēki saviem aizraujošākajiem atpūtas ceļojumiem labprāt meklē dažādas lētas aviobiļetes. Jūs jau zināt, ka lēti lidot liek pasmaidīt ikvienam , jo sniedz iespēju ietaupīto naudu izmantot atpūtai un dažādiem citiem tēriņiem. Jūsu izvēlētās rezervācijas izpilde būs tiešām viegla, jo Turkish Airlines reisu aviobiļetes brīvi pieejamas internetā. Pats galvenais, ar ko viennozīmīgi lepojas lidsabiedrības pārstāvji, ir nemainīgs komforts ikvienā reisā. Plānojot nākamo atpūtu, Jūs bez šaubām sākumā domājat par vajadzīgajām personīgajām mantām, taču Turkish Airlines nododamā bagāža var sasniegt pat 30 kg atzīmi. Īpaša uzmanība būtu jāvelta tam, ka salonā katrs drīkst ņemt tikai bagāžas vienību līdz 8 atzīmei, bet biznesa klasē limits ir 2 vienības. Lidojumi uz Ameriku ir patiešām nogurdinoši un ilgi, tomēr ar šo kompāniju Jūs maksimāli izbaudīsiet visu lidojuma laiku.

Svarīgākie Aeroflot nosacījumi

Ja gadījumā interesē tiešām izdevīgas aviobiļetes uz ASV, sākumā jāaplūko Aeroflot kompānijas piedāvātās aviobiļetes. Dažāda tipa akcijas bez šaubām iepriecina cilvēkus, tieši tāpēc onkrētā aviokompānija tādas ik pēc laika arī izveido. Konkrēti 10 kg ir tas maksimālais norādītais limits, cik konkrēti drīkst svērt Aeroflot lidojumos paņemtā pasažieru rokas bagāža. Bet reģistrējamā bagāža sniedz iespēju pārvadāt diezgan daudz, jo maksimālais svars somai ir 23 kg. Konkrētos gadījumos, kad vēlaties pārvadāt arī savas slēpes, snovborda dēli utt., vienmēr iespējams lietot bezmaksas vienību arī šāda veida īpašajai nestandarta bagāžai.

Komfortabli lidojumi ar Lufthansa

Ja gribat izmēģināt ko citu, šoreiz jāizvēlas pieejamie Lufthansa lidojumi, jo tā ir zināma kā pati lielākā Eiropas lidsabiedrība. Kā vieni no populārākajiem pilnīgi noteikti ir lidojumi no Rīgas uz Dublinu, jo salīdzinoši daudzi dodas aplūkot šo pazīstamo vietu vai vienkārši apciemot savus draugus. Visas aviobiļetes uz Dublinu iespējams rezervēt internetā, turklāt tas noteikti neprasīs ilgu laiku. Bet protams vajadzētu piebilst, ka visos Lufthansa reisos bagāža salonā arī ir atļauta, tomēr tās maksimālais svars ir tieši 8 kg. Turpat līdzās var arī izlasīt to, ka ikvienam var būt otra rokas bagāža, taču tās pieļaujamie izmēri ir daudz mazāki. Visādā ziņā Jūs šobrīd interesē, kādi tad ierobežojumi ir attiecināti uz nododamo bagāžu, tāpēc svarīgi teikt, ka iespējams pārvadāt somu līdz 23 kg.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *