JAUNĀKIE TEHNISKIE RISINĀJUMI LOGU MONTĀŽAI.

Logu rāmji, ailes, to izgatavošanas tehnika, izmērs un izmantotie materiāli ir vistiešākie vēstures un laikmeta vēstneši, kas stāsta par arhitektūras endencēm cauri gadsimtiem. Līdzās ventilācijas un arī dekoratīvai nozīmei, logi ir vienīgais dabiskās gaismas avots jebkurā telpā. Arhitektūra kopumā ir liels vēstures liecinieks un stāstinieks, jo parāda stilu, tendenču un laikmeta notikumu gaitu. Mūsdienās ir iespējams izveidot tieši tādus logus, ailes un arkas, kādas ir nepieciešamas klientam un viņa mājoklim ai biroja telpām, bez stresa par to, vai nebūs jāveic pārbūvēšanas darbi.

Uzzini vairāk – https://luksslogi.lv/logu-montaza/

KĀDA MATERIĀLA LOGU RĀMJUS IZVĒLĒTIES IECERĒTAJAM ĪPAŠUMAM?
Latvijā plastmasas, jeb PVC, logu ēra sākās divdesmit pirmā gadsimta sākumā, kļūstot par dominējošo materiālu logu izgatavošanā. Plastmasas logi ir top izvēle visā pasaulē un tos tiešām varam atrast jebkurā apdzīvotā vietā jebkurā valstī. Vēl viena populāra klientu izvēle ir alumīnija logu rāmju pasūtīšana. Salīdzinājumā ar PVC un koka logiem, alumīnija logi ir arī ugunsdroši. Sākotnēji varētu šķist, ka aluīnija logi ir smagnēji un visādā citādā ziņā nepievilcīgi, taču, tā nebūt nav. Noteikti, liela vērība jāpievērš logu uzstādīšanai, ne tikai koka un alumīnija logu uzstādīšanas reizēs, bet arī alumīnija logu instalācijas reizēs. Nepareizi uzstādīti logi rada problēmas ar ventilāciju, kas savukārt noved pie daudz lielākām problēmām, kas ir saistītas pat ar veselību.

IEKŠĒJĀS UN ĀRĒJĀS APDARES DARBI PĒC KOKA LOGU MONTĀŽAS.
Arī ārējai un iekšējai apdarei pēc logu montāžas ir tik pat liela nozīme kā pašiem montāžas darbiem. Iekšējā un ārējā apdare sevī ietver gan tehniskos labojumus, gan kosmetiskos uzlabojumus. Par apdares darbiem nevajag satraukties, jo to paveiks tie paši meistari, kas nodarbojās ar logu montāžu. Arī palodžu nomaiņa tiek pieskaitīta pie apdares darbiem. Pasūtot logus, ir iespējams pasūtīt arī garāžas vārtus, palodzes, vārtus un pat durvis, lai viss būtu skaists un saskaņots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *