KĀ BŪVĒ SALIEKAMĀS GARĀŽAS?

Saimniecību labiekārtošanai, ar vien biežāk diez izmantotas dažādas metāla konstrukcijas un metāla būves. Vārti un to būvniecība, garāžas un angāri ir tikai neliela metālizstrādājumu grupa, kas ar vien biežāk tiek izmantoti mājsaimniecībās.

Kvalitātīvi vārti noteikti ir jebkura privātīpašuma saimnieka nepieciešamība, tādēļ ir nepieciešams atrast ne tikai labu meistaru, kas tos uzstāda, bet arī ražotāju. Metāla garāžas var būt pārāk mazas visu klientu vēlmju apmierināšanai, tādēļ angāra būvniecība bieži ir labākais risinājums. Bruģēšana ir lieliska iespēja likt metāla konstrukcijām stāvēt stabili un ilgi, tādēļ pagalma vai sētas bruģēāna var būt labs veids kā labiekārtot savu apkārtni

Ir pieejamas dažāda tipa saliekamās garāžas, ar atšķirīgiem jumtiem un citām niansēm. Metāla garāžas, visbiežāk, tiek iedalītas pēc to jumta veida. Ir iespējams izveidot garāžas ar horizontāli slīpu jumtu, garāžas ar divslīpu jumtu un garāžas ar vertikāli slīpu jumtu. Nav aizmirsts arī par lielgabarītu tehniku, tādēļ ir iespējams iegādāties arī garāžas traktoriem. Moduļu garāžas jeb saliekamās garāžas ir labs risinājums, ja nepieciešams nākotnē garāžu pārvietot uz citu zemesgabalu. Garāžas vārti tiek veidoti pēc klienta vēlmēm un tehniskajām iespējām – atverami, bīdāmi uz sāniem vai uz augšu. Garāžu cenas lielā mērā nosaka tas, kāds būs to izmērs un segums. Vērā tiek ņemtas visas klienta vēlmes un vajadzības, tieši tādēļ arī garāžu būvniecība ir individuāls projekts.

METĀLA ANGĀRI DAŽĀDA VEIDA VAJADZĪBĀM.
Angāri ir multifunkcionāla būve, ko var izmanot dažādiem nolūkiem. Kā jau jebkura būve un celtne, arī angāri ir pieejami dažādos izmēros un platībās, līdz ar to tā arī tiek noteikta to cena. Metāla angāri cenas ziņā atšķiras arī dēļ materiāla, kas tiek izmantots tā būvēšanai. Cenas, protams, atšķiras, bet vidējā kvadrātmetra cena ir sākot no 50 eiro. Angārus ir salīdzinoši viegli uzkonstruēt, tādēļ klients to izmatošanu ikdienā var uzsākt drīz vien.

BRUĢĒŠANAS PAKALPOJUMI LATVIJĀ.
Optimālākais risinājums apkārtnes sakopšanā ir bruģa ieklāšana. Bruģis ir materiāls, kas kalpos ilgi un ļoti viegli kopjams, tas nebojājas un to var arī nomontēt un pārvietot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *