Kā pareizi atrast parketu vai laminātu vai kam tieši pievērst uzmanību?

Grīdas segumi aizņem ievērojamu jebkādas mājokļa vai arī dzīvokļa istabas daļu. Priekš tam, lai tiktu sameklēti piemērotākie grīdas segumi, būs jāņem vērā ne vien istabas kopējais stils, taču arī apstākļi, kur dotais izejmateriāls tiks pielietots. Taču ja bērnistabai drīkst izvēlēties kovrolīnu, tad vannas istabai vislabāk uzlikt flīzes. Viesistabā ir pierasts lamināts, ielietās grīdas vai arī parkets, palīgtelpās iespējams ieklāt ar parasto linoleju. Mūsdienīgs tirgus ir tik bagāts, ka pat katrs var uziet atbilstošas grīdas veidus, kas, savukārt, būs atbilstošas jebkādam prasībām un būs atbilstošs arī cena ziņā.

Kādi tad grīdas segumi būtu vislabākā izvēle?

Pētot, kādi grīdas segumi ir atrodami, protams, vispirms uzmanību aiztur tieši lamināta grīdlistes, kas sastopami var teikt, ka katrā mājā. Lamināts atšķiras ar izturīgu virsmu, kas savu izskatu saglabā daudzus gadus. Kā galvenā priekšrocība ir lamināta likšana, jo bez šaubām tā tiešām ir saprotama un viegli izdarāma. Šī veida grīdlīstes ir ar labu ugunsizturību un šajā materiālā neiedzīvojas kukaiņi un mikroorganismi. Bet neņemot vērā plusus, priekš lamināta jābūt sagatavotai virsmai. Te nepieciešama nolīdzināta un sausa virsma, tāpēc grīdas ir sākumā jāapstrādā. Šī tipa grīdas dēļi nemaz nav atjaunojami, tādēļ pēc bojājuma lamināts ir jāmaina pilnībā. Ieteicams ielāgot, ka lamināta grīdas dēļi priekš dzīvojamās telpas būtu 21, 22 un 23 klases tipa.

Parketa grīdlīstes tiek izmantotas jau daudzus gadus, taču pats parkets nepazaudēja to pieprasījumu. Lielā parketa cena novieto šo materiālu pie augstākās grīdas klases, ko tad izvēlās turīgie klienti. Šis apstāklis, kad grīdas dēļi no parketa ir tik ļoti dārgi, var izskaidrot ar to, ka šis materiāls ir no īsta koka, kas saglabājas daudzus gadus un to var atjaunot. Parkets parasti tiek sataisīts no dažāda tipa . Vispirms, koks ir sagriezts, vēlāk tas pāriet 3 posmus apstrādē un pārvēršas parketā. Ir atrodams trīsslāņu parkets, kur pati parketa cena ir daudz patīkamāka. Priekš tam, lai parketa grīdas dēļi mūs pēc iespējas ilgāk priecētu, jau ir jāvērš vērība ne vienīgi to kvalitātes līmenim, bet arī pareizai uzstādīšanai, it īpaši sagatavošanās posmam, kurš sastāv no līdzināšanas un uzlikšanas. Parasti pārbaudīts parketa centrs var piedāvāt darbiniekus, kuri spēs īstenot darbu kvalitatīvi.

Pirms veicat izvēli, labāk aiziet līdz savas lietas lietpratējiem, priekš tam, lai saņemt konsultāciju grīdas jautājuma izvēlē. Parasti, ja tiek izvēlēts veikalā lamināts, akcija būs noteicošais faktors kada konkrēta modeļa izvēlē. Vienmēr izpētiet nosacījumus, jo vienu un to pašu preci var nopirkt lētāk. Parasti lamināta cena atkarīga no tā klases, ir rekomendējams izrunāt šos jautājumus ar pārdevēju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *