Kā spēlēt Bingo spēli?  

Lai arī Bingo spēle mūsdienās ir pieejama tiešsaitē, virtuālajā versijā, šeit pa soļiem apskatīsim, kā to spēlēt draugu vai ģimenes lokā.

 1. solis
  Iedodiet vismaz 1 karti Bingo katram spēlētājam. Bingo kartēm ir 25 nejauši sanumurēti kvadrātiņi ar vārdu “BINGO”, kas uzrakstīts kartes augšpusē virs tiem. Jūsu mērķis šeit ir pārklāt 5 kvadrātus vertikālā, horizontālā vai diagonālā rindā.
 • Jūs varat atrast Bingo kartes tiešsaistē vai vietējā kioskā.
 • Ja jūs spēlējat Bingo ar bērniem, varat izdrukāt tukšas Bingo rezultātu kartes no interneta un rakstīt arī vārdus, simbolus vai attēlus katrā kvadrātā.
 1. solis
  Paskaidrojiet visiem, kā darbojas spēles burtu kombinācijas. Standarta Bingo ir 75 dažādas burta-numura kombinācijas. Katra šī kombinācija atbilst kvadrātam uz kādas no Bingo rezultātu kartēm.
 • Piemēram, visi rezultātu kartītes kolonnā “B” minētie skaitļi atbilst “B” burta-skaitļa kombinācijām. Ja spēles vadītājs izvēlas “B-9”, tad kolonā “B” jūs meklējat lauku “9”.
 • Ja meklējat vienkāršāku Bingo versiju, lai spēlētu ar bērniem, burtu un numuru kombināciju vietā varat izmantot attēlus vai vārdus.
 1. solis
  Izvēlieties spēlētāju, kurš sauks skaitļus. Bingo saucējs ir persona, kas nolasa burtus un skaitļus, kas savukārt, nosaka, kuri kvadrāti tiks pārklāti spēles kartēs. Saucējam joprojām ir iespēja spēlēt spēli ar visiem pārējiem.
 • Ja jūs spēlējat Bingo zālē, kur ir norīkots saucējs. Tādā gadījumā saucējs pats spēli nespēlē.
 1. solis
  Izdaliet rezultātu kartes visiem spēlētājiem. Katram spēlētājam ir vajadzīga vismaz 1 Bingo karte. Spēlētāji var izmantot arī vairāk nekā 1 rezultātu karti, kamēr viņi var sekot līdzi visām burtu-skaitļu kombinācijām, kas tiek nosauktas, dažādās kartēs.
 • Spēlējot ar vairākām rezultātu kartēm palielinās jūsu izredzes uzvarēt, bet tas ir grūtāk, jo jums ir vairāk kvadrātu, kam sekot līdzi.
 • Ja spēlē ar vairākām rezultātu kartēm, tajā pašā spēlē var uzvarēt arī ar vairāk kā vienu Bingo rezultātu karti
 1. solis
  Izsniedziet katram spēlētājam kaudzīti ar Bingo žetoniem. Bingo žetoni ir nepieciešami, lai nosegtu kvadrātus savā rezultātu kartē. Jebkurš neliels objekts var darboties kā Bingo žetons, ja vien tie ietilpst Bingo kartes laukumos.
 • Jūs varat izmantot pokera žetonus, monētas vai pat nelielas papīra lapas kā Bingo žetonus.

         6.solis
Novietojiet žetonu laukumā, kas atrodas jūsu rezultātu kartes centrā. Bingo spēlē kvadrātam, kas atrodas kartes centrā tiek uzskatīts par brīvo laukumu (kvadrātu). Ikviens uzsāk spēli, novietojot žetonu uz šī brīvā laukuma.

 1. solis
  Dodiet saucējam burtus un skaitļus, kuri viņiem būs jāsauc šajā spēlē. Šos burtus un skaitļus var sarakstīt uz maziem papīra gabaliņiem un pēc tam salocīt vai arī izmantot īstās, šai spēlei paredzētās Bingo bumbiņas, uz kurām ir burti un skaitļi. Tām jāatbilst tiem burtiem un cipariem, kas ierakstīti rezultātu kartēs.
  Ielieciet papīra gabalus vai Bingo bumbiņas spainī, bļodā vai Bingo maisītājā, lai saucējs varētu tos izlases veidā izvēlēties.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *