Kā tieši piemeklēt ideālas mājas iekšdurvis vai ārdurvis?

Izvēloties iekšdurvis un ārdurvis mājoklim, iespējams saskarties ar lielu piedāvājumu un arī niansēm, kas var ietekmēt ne vienīgi mājvietas kopējo stilu, bet pat drošību un siltuma saglabāšanu. Šeit rakstā centīsimies dot ieteikumus, kā var izvēlēties piemērotākās durvis mājoklim, ievērojot vairākus momentus, sākot no dizaina līdz pat praktiskumam.

Izvēle starp durvju ražošanas materiāliem

Metāla, koka un PVC durvis? Katram no šiem materiāliem jau ir savas priekšrocības un īpatnības, un izvēlēšanās varētu būt atkarīga no dažādiem faktoriem.

Koka durvis bija populāras vienmēr. Koks sniedz dabīgu siltumu un arī estētisku skaistumu. Koka iekšdurvis un ārdurvis tiešām ir siltuma noturīgas. Koka durvis sniedz ikvienai telpai siltumu un mājīgumu. To dabiskais raksts, kā arī iespēja durvis pieskaņot dažādiem dizainiem un krāsām pārvērš tās par ideālo variantu daudzām mājām. Taču, lai saglabātu koka durvis, tās regulāri ir jākopj. Virsmu jātīra un arī jāapstrādā ar īpaši tam paredzētiem līdzekļiem, lai varētu novērst mitruma iedarbības kaitējumu un arī pašas koksnes bojājumus.
Metāla durvis izceļas ar izturību un drošību. Ir skaidrs, ka metāla ārdurvis nodrošina labu aizsardzību no ielaušanās, pie tam tās būs izturīgas pret laikapstākļiem un mehāniskiem bojājumiem. Pie tam metāla durvis prasa mazāk laika kopšanai nekā durvis no koka.
PVC durvis ir praktiskums un ekonomija. PVC ārdurvis ļauj noturēt telpā siltumu, ļaujot taupīt un samazināt apkures rēķinus. Tādas iekšdurvis vai ārdurvis ir vienkārši uzturēt. Virsma ir gludena, ko var tīrīt ar vienkāršiem tīrīšanas līdzekļiem. PVC durvis bieži ir ekonomiskāka izvēle salīdzinājumā ar koka vai metāla durvīm, kas tiešām prasa lielākus tēriņus.

Var uzstādīt arī durvis no stikla, bet šādu materiālu parasti izvēlās, kad tiek piemeklētas iekšdurvis.

Furnitūra Jūsu durvīm – kam pievērst uzmanību?

Ir iespējams, ka neesat aizdomājušies, taču meklējot durvis, ne mazāk svarīga lieta ir arī durvju furnitūra. Priekš tam, lai durvis būtu stilīgas un arī funkcionālas, izvēloties furnitūru ir nepieciešams veikt labāko izvēli. Izvēloties furnitūru durvīm, svarīgākais ir piemeklēt to, kas atbilst Jūsu vēlmēm. Pārbaudiet, ka furnitūra ir uzticama – slēdzenes kvalitatīvas un ir no uzticamiem ražotājiem.

Durvju furnitūrai jābūt arī vizuāli pievilcīgai un jāiekļaujas Jūsu budžetā. Neaizmirstiet arī par kopšanu un izturību. Durvju furnitūrai jākalpo ilgi un labi. Pieskaņojiet furnitūru mājas stilam, lai iekšdurvis vai ārdurvis ir ne vien praktiskas, bet vienlaicīgi arī pievilcīgas un izturīgas.

Esam izskatījuši galvenos durvju materiālus un nianses, kam vērst savu uzmanību, kad tiek meklēta durvju furnitūra un pašas durvis. Šobrīd var iet uz veikalu, lai veiktu izvēli. Protams, vislabāk ir griezties pārbaudītā vietā, kur durvis atbilst visām prasībām un tiks piedāvāta kvalitatīva durvju furnitūra. Kā sameklēt tādu vietu? Apskatiet klientu atsauksmes un izpētiet piedāvājumu. Mūsu valstī ir speciālisti, kuri strādā šajā tirgū jau ilgus gadus un, kas nodrošina arī uzstādīt durvis. Iekšdurvis un ārdurvis, furnitūra durvīm un arī uzstādīšana – visu iespējams saņemt vienā vietā. Un vienmēr uzprasiet padomu, jo tādējādi var pieņemt lēmumu, ko tiešām nenāksies nožēlot!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *