Kādu lomu spēlē logi Jūsu mājoklī?

Patlaban jau ir pašsaprotama lieta, kad, iebraucot sērijveida ēkā, tiks mainīti sapuvušie koka logi uz jauniem kā arī modernajiem logiem. Parasti tiks pirkti tieši pvc logi, te protams lielu lomu spēlē šo logu izturība, viegla kopšana un salīdzinoši zemā cena. Protams, arī mūsdienīgie koka logi jau ir izturīgi, taču to lielo izmaksu dēļ, dzīvokļos koka logi netiek likti. Un tiešām plastikāta logi jau ļoti mums ir iepatikušies, kad tiek uzstādītas arī palodzes un bīdāmās durvis no šī materiāla.

Ar ko atšķiras savā starpā dažāda izgatavošanas materiāla logi?

Droši vien ikviens no mums ir pamanījis, ka kad tiek meklēti logi, vispopulārākie ir tieši pvc logi. To var izskaidrot ļoti vienkārši – plastikāta logi ir vislētākais variants, to kopšana neprasa lielus ieguldījumus un spēku, un mūsdienās šie logi var tikt pieskaņoti jebkura tipa dizainam. Patlaban lielu interesi ir piesaistījuši alumīnija logi, tā kā tie ir ne vien izturīgi, bet arī viegli kopjami un tiem piemīt laba siltuma izolācija. Taču alumīnija logi ir diezgan dārgs prieks. Turpretim koka logi ir bijuši vienmēr, tikai tagad tie ir modernizēti. Šodienas koka logi tiešām ir izturīgi un labi notur siltumu, turklāt to ekoloģiskums ļoti vilina daudzus cilvēkus. Kaut gan galvenais to mīnus ir kopšana, jo, ja cilvēks grib, lai viņa logi kalpotu ilgi, tad tieši koka logi pieprasa naudas ieguldījumus un ari pamatīgu kopšanu. Ne mazāk svarīgas ir palodzes mājas interjerā, turklāt ārpuses palodzes pilda mitruma novadīšanas funkciju, tāpēc izvēloties palodzes jāskatās arī cik funkcionālas tās ir.

Bīdāmās durvis un logi no viena ražotāja?

Latvijā firmas, kurās varētu būt pasūtīti dažāda veida pakešu logi, ir tik daudzas. Bez tam standartā, tajā pat vietā, kur tiks sūtīti Jūsu logi, var tikt piedāvātas ne vien palodzes, bet pat bīdāmās durvis. Kam tad ir jāvērš sava uzmanība, kad ir meklēts uzņēmums, kas piedāvā logus? Protams, ka galvenā lieta ir atsauksmes. Ja pārdevējs vēl ir nezināms, apskatiet kādu ražotāju logi tiek piedāvāti. Varbūt tiek piedāvāti koka logi un alumīnija logi? Ļoti labi, izpētiet to konstrukcijas un piedāvājumu. Sazināties ar uzņēmumu, noskaidrojiet, ko tie vēl piedāvā. Svarīgi ir, lai tiktu nodrošināta arī logu uzlikšana. Pēc aprunāšanās parasti var saprast cik zinošs pārdevējs ir.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *