KAFIJAS PLUSI MŪSU IKDIENĀ

Vai spējam iedomāties savu pasauli bez kafijas? Tas ir tik pazīstams dzēriens, ka tam par godu ir veidojusies vesela profesija – barista – kafijas pagatavošanas meistars. Neskaitāmi daudzi cilvēki savu rītu sāk ar tasi karstas, aromātiskas kafijas, lai savām dienas gaitām piešķirtu mundrumu un vitalitāti. Ir ļoti daudz kafijas šķirņu, bet tikai dažas no tām ir lietojamas ikdienā, turklāt, kafija nav tikai tas karstais dzēriens, kura smaržu atpazīsim jebkur, jo kafija mēdz būt pamatā pat dažādiem alkoholiskiem kokteiļiem un citiem dzērieniem. Dažādie kafijas pagatavošanas piederumu nosaukumu liecina par to, cik atšķirīgas mēdz būt kafijas gatavošanas tradīcijas visā pasaulē. Mūsdienās kafija tiek gatavota, galvenokārt, divējādi – ar apliešanas metodi vai kafijas automātā. Varam droši apgalvot, ka kafijas automāts ir nepieciešams jebkurā virtuvē.

VAI KAFIJU VISUR PASAULĒ GATAVO LĪDZĪGI?

Mūsdienās, veikali var lepoties ar visplašāko kafijas pagatavošanas palīglīdzekļu veidu – gan speciālos biķerīšus turku kafijai, populāro franču presi, kas ir lielisks palīgs kafijas gatavošanai vairākiem cilvēkiem, mokas kanniņu, kuru izmanto itāļi, un, protams, dažāda veida kafijas automātus, kas palīdzēs baudīt ne tikai ņipru espresso, bet arī maigu latti un citus kafijas dzērienus(ieskaties vairāk informācijas te – https://www.kafo.lv/veikals/kafija/). Lielā daļā mūsdienīgo kafijas automātu, kafijas pupiņas tiek maltas automātiski, tieši pirms dzēriena gatavošanas. Populāri joprojām ir arī kapsulu kafijas automāti, kas ir klusi un neaizņem daudz vietas turklāt, kafijas kapsulu klāsts ar dažāda veida kafijas dzērieniem, veikalu plauktos tikai aug. Klasiskāku vērtību piekritēji novērtēs espresso automātus, kuros izmanto kafijas spilventiņus, vai parastos kafijas automātus, kuros tiek izmantoti filtri.

KUR MEKLĒT KAFIJAS AUTOMĀTU SERVISU?

Ja kafiju dzerat ikdienā, tad iekārtas iegāde noteikti nav izdevums, bet gan veiksmīgs ieguldījums. Gribam to vai nē, bet jebkura tehnika mēdz iziet no ierindas, tādēļ kafijas automātu serviss un labošana noteikti ir labs pakalpojums ik vienam, kura kafijas gatavošanas iekārtai ir nepieciešams serviss vai apkope. Kafijas automātu noma dažādiem saviesīgiem pasākumiem, ir lielisks pakalpojums ēdinātājiem un pasākumu organizatoriem, jo atkrīt galvassāpes par lielas cilvēku grupas kvalitatīvu apkalpošanu pasākuma laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *