Ko darīt, gadījumā ja automašīnas durvis vai mājas durvis salūza un tad tās nevar atvērt?

Jebkura pat dārgākā kā arī kvalitatīvākā slēdzene varētu salūzt. Šo gadījumu iespējams attiecināt ne vien uz mājas ārdurvīm, taču arī var būt apgrūtināta auto atvēršana. Parasti cilvēki nezina, kur doties šādā situācijā, bet atbilstošākais atrisinājums tiešām būtu tieši atslēgu serviss, kur tad speciālisti palīdzētu atvērt durvis bez to bojāšanas. Mūsdienās pastāv apdrošināšanas paketes, kur sos durvju atvēršana ietilpst papildpakalpojumu sarakstā. Bet arī bez tā, jau ir kompānijas, kurās var tikt piedāvāts jebkāda varianta slēdzeņu serviss, kas palīdzēs tikt galā ar problēmu.

Mašīnas vai mitekļa durvis – iemesli slēdzenes bojājumiem

Bez šaubām, būs jāatzīst tas fakts, ka arī labākās kvalitātes produktiem nav ideālu mehānismu un viss var nolietoties. Gadījumi, kad iesprūst slēdzene un vajadzīgs atslēgu serviss ir izplatīta parādība. Taču jāatzīmē, ka tas nekad nenotiek negaidīti. Parasti īpašnieki jau kādu laiku pamana mazus darbības traucējumus, taču nevērs uz to īpašu vērību. Var gadīties, ka durvju atvēršana var notikt ar spēka pielietošanu, tā kā bez spēka nemaz nevar atvērt durvis, tad parādās liela varbūtība, ka drīz tā vispār pārtrauks griezties. Ir tik dažādi iemesli tam, ka ir nepieciešams durvju serviss, piem., tika mēģināts vērt durvis vaļā vai nu ar sliktu dublikātu, vai ar kādiem nepiemērotiem priekšmetiem. Parasti seifu atvēršana notiek ar to, kas ir pa rokai, līdz ar to tiek bojāts mehānisms un seifs vairs nevar pildīt savas funkcijas. Slēdzene var būt piesārņota, kas tad ir īpaši raksturīgs cilindra veida slēdzenēm, tāpēc ir vajadzīga regulāra kopšana mehānismam. Šajā gadījumā var būt apgrūtināta arī auto durvju atvēršana, jo mēs reti lietojam parasto slēdzeni, kā rezultāta tā ierūsē un tad ir nepieciešama sos durvju atvēršana.

Kā parasti tiek sameklēts pārbaudīts durvju serviss pie mums?

Atslēgu serviss ir tāda lieto, ko var uzticēt vienīgi profesionāļiem, pēc kuru darba nebūtu nepieciešams jau pats durvju remonts. Kā tādus speciālistus sameklēt? Sākumā ir vēlams pameklēt internetā, kur atslēgu serviss ir piedāvāts un kādi pakalpojumi ir iekļauti. Pārbaudīta kompānija var ne tikai atvērt pašas salauztās durvis, bet arī var palīdzēt ar tādiem specifiskiem darbiem, kā auto atvēršana vai arī seifu atvēršana. Bet ieteicams atcerēties, kad pirms ko darīt, speciālisti var gribēt būt drošiem, ka tieši Jūs esat saimnieks. Slēdzeņu atvēršana ir juvelieru cienīgs pasākums, kur jābūt izpildījumam augstākajā kvalitātē, tādēļ vienmēr lasiet atsauksmes no citiem klientiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *