KREDĪTU APVIENOŠANA NO 500 EIRO.

Ļoti daudzi aizdevēji Latvijā piedāvā iespēju apvienot esošos kredītu maksājumus pie citiem kreditoriem, vienā maksājumā un maksāt vienu summu katru mēnesi līdz parāda dzēšanai. Tā ir lieliska iespēja visus ikmēneša kredītu maksājumus apvienot vienā maksājumā, vienam konkrētam aizdevējam, nevis vairākiem. Šādi ir ērtāk plānot savus ikmēneša izdevumus un iegūt lielāku drošību pār saviem tēriņiem, izvairoties no pēkšņiem izmaksu palielināšanas gadījumiem vai kļūdainiem pārskaitījumiem, ja tādu ir daudz. Apvienojot kredītus, tiek dota iespēja samazināt ikmēneša procentu maksājumus un arī pagarināt atmaksas termiņu esošajām saistībām. Apvienot kredītus ir ļoti viegli un to ir iespējams izdarīt neierobežotam aizdevumu skaitam, ar nosacījumu, ka kopējā summa nepārsniedz 7500 eiro un nav mazāka par 500 eiro. Pārkreditācija bez ķīlas dod iespēju klientiem savas kredītsaistības dzēst sešu gadu laikā. 9-45% likme tiek pielāgota katram aizdevumam un gala procentu apmērs ir atkarīgs no kredīta summas. Pieteikumi tiek izskatīti ilgākais stundas laikā un klients tiek informēts par lēmumu nekavējoties. Jaunie aizdevuma noteikumi stājas spēkā ar līguma parakstīšanas brīdi. Klientam nav jāuztraucas par to, kā notiks komunikācija ar jau esošajiem kreditoriem. Aizdevējs, pie kura noslēgsiet kredītu apvienošanas līgumu, to izdarīs Jūsu vietā!

KUR VAR APVIENOT KREDĪTU MAKSĀJUMUS?
Pārkreditācijas process ir ātrs un vienkāršs. Pirms daudziem gadiem ļoti populāri bija dažādi ātrie kredīti, kas ar vlilinošiem piedāvājumiem ieguva daudz jaunu klientu. Ja Jums ir vairākas kredītsaistības pie šāda veida aizdevējiem, tad aizdevumu apvienošana ir lielisks veids kā visus maksājumos apvienot vienā un iegūt ilgāku laiku parādsaistību dzēšanai. Protams, ka to visu izdarīt var tiešsaitē, un nav vajadzības iziet no mājām, lai dotos uzbanku vai citu kredītiestādi. Kredītu apvienošana online ir ļoti ērta un to var pieteikt un nokārtot no jebkuras vietas pasaulē 24 stundas diennaktī.

PĀRKREDITĀCIJAS NOSACĪJUMI.
Kādi tad īsti ir noteikumi, kas ir jāievēro visiem tiem interesentiem, kuriem ir kļuvusi aktuāla kredītu apvienošana? Lai pieteiktos kredītu apvienošanai, nav vajadzīga ķīla. Bet, jāņem vērā divi citi svarīgi nosacījumi, proti, nepieciešama stabila darba vieta un ienākumi, kā arī kredītvēsturei ir jābūt nevainojamai. Ātro kredītu apvienošana ir pieejama jebkuram Latvijas iedzīvotājam, vecumā no 21 – 70 gadiem. Vajadzīgs aktīvs konts kādā no Latvijas bankām un arī, protams, personu apliecinošs dokuments. Līguma parakstīšanai, savlaicīgi nepieciešams nokārtot elektroniskā paraksta iespējas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *