KRĒSLU UN GALDU ĪRE – RACIONĀLA IZVĒLE

Cik muļķīgi un nepraktiski būtu katru reizi pirkt lietas, kas mums nepieciešamas vien dažas reizes! Pēc tam tās tikai maisītos un ļoti iespējams, ka pēc kāda laika mums tik un tā sagribētos kaut ko citu. Tādi mēs, cilvēki, esam, un tāpēc dažādi nomas pakalpojumi ir pieejami visur, kur patērētāji. Taču ne vienmēr lietu īrēšana ir slikta lieta – piemēram, mēbeļu noma ir ļoti pragmātisks un gudrs lēmums, jo vieni un tie paši galdi un krēsli var kalpot daudzos un dažādos pasākumos.

Viens no iemesliem, kāpēc galdu un krēslu īre ir nepieciešama, ir plašās izvēles iespējas. Banketa galdu īre kāzām vai krēslu īre konferencēm – tas ir pats vienkāršākais, ko varat atrast mēbeļu nomas piedāvājumā, jo te ir arī krēsli ar paliktni ērtākai rakstīšanai, koka galdi kopā ar soliem, galdi ar visiem galdautiem un tamlīdzīgi – viss gan banketam, gan vasaras festivālam!

Otrā lieta, kas ir krēslu un galdu īres priekšrocība – jums nav jālauza galva, kur mēbeles likt pēc pasākuma! Mēbeļu nomas darbinieki visbiežāk paši nodarbojas arī ar mēbeļu piegādi un aizvešanu, tātad tā ir vismaz viena lieta, par ko jums nav jāuztraucas!

Kādas vēl ir mēbeļu nomas priekšrocības? Noteikti tas, ka īrei tiek piedāvāti ne tikai galdi un krēsli, bet arī citas noderīgas lietas.

Piemēram, ja organizējat pasākumu sezonas vēsajā laikā, vai esat aizdomājušies, kur cilvēki liks savus mēteļus? Te noderīga būs garderobes noma, jo jūs uzņematies rūpes par viesu ērtībām no viņu ierašanās brīža līdz pat aiziešanai , un nebūs patīkami, ja viesiem būs jādodas pie mielasta galda ar ar virsjaku vai lietussargu rokā!

Īrei parasti tiek piedāvāti gan garderobes statīvi, kur iespējams sakārt pat līdz 600 mēteļiem, gan garderobes numuriņi un arī garderobists, kas pasākuma diena dežūrēs garderobē. Numuriņi un garderobists ir vajadzīgi ne tikai tāpēc, ka jūs baidāties no garnadžiem garderobē – nē, tie vienkārši palīdz organizēt ļaužu plūsmu, kam ir liela nozīme lielos pasākumos ziemas sezonā.

Arī siltajā sezonā garderobes statīvu īre nenāktu par ļaunu, jo cilvēkiem nereti ir līdzi dažādas papildlietas, kas traucētu baudīt pasākumu – piemēram, maisiņi, somas, pārvelkamie apavi un tamlīdzīgi. Te iespējams iztikt bez numuriņiem vai garderobista, bet vismaz vietu, kur šīs lietas atstāt, gan vajadzētu.

Šie, protams, nav vienīgie plusi mēbeļu nomai – te vēl varētu minēt gan cenas faktoru, gan, piemēram, to, ka reizē ar galdiem pieejami arī attiecīgā izmēra galdauti. Tas taču atvieglo dzīvi, vai ne?

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *