Latviešu svētku kalendārs un vēl apsveikumi – tagad viss sastopams onlainā

Mūsdienās var teikt katrā lapā jau var atrast informāciju, piemēram,, kam šodien vārda diena. Šī informācija ir arī interneta veikalu mājas lapās, kur var atrast – šodien vārda dienas. Tas tad ir tālab, kad cilvēkiem jau ir svarīga tāda tipa lieta kā vārda dienas. Taču vēl ērtāk ir tas, ka ir sastopamas vietnes, kur tad pieejams ne tikai vārda dienas kalendārs, taču arī piemēram daudzpusīgi apsveikuma pantiņi un dāvanu idejas. Tādā veidā viss ir atrodams vienuviet, pie tam ir pieejama interesanta lasāmviela, vai reizēm pat iespēja sūtīt jau sagatavotas dāvanas atbilstošas svētkiem.

Kāda jau ir starpība, kam vai kādi tieši novēlējumi tiek apkopoti?

Visbiežāk liekas, ka nemaz nav nozīmīgi, ko nozīmē Jūs izvēlētie dzimšanas dienas pantiņi, jo bieži vien mēs pat tos īpaši neizlasām. Bet, kad Jūsu sievasmāte saņems dzimšanas dienas apsveikumu, un tas būs ar kādu divdomīgu domu, tas gan nebūs patīkami, vai ne? Tālab labāk būtu aplūkot tās vietnes, kur dzejoļi un apsveikuma pantiņi ir sadalīti, piem., kolēģei, kādam draugam, vīram, meitai, vīramātei utt. Tā kā šeit jau būs padomāts Jūsu vietā, attiecīgie apsveikumi jau būs korekti, jo tie būs atlasīti speciāli konkrētam cilvēkam. Tikpat ērti ir, ja apsveikumi būs sagrupēti pēc notikumiem, piemēram, vārda dienas novēlējumi vai arī dzimšanas dienas pantiņi.

Kur tad sastopami vislabākie apsveikumi?

Pētot dažnedažādas interneta lapas, kurās ir apsveikumi ar dažādiem svētkiem, nav skaidrs ar ko tie atšķiras kā arī, kādi tad tad ir atbilstošākie. Šeit var izdalīt trīs galvenos kritērijus, kam tad pievērst uzmanību. Pirmā lieta ir tāda, ka ir pieejams labs vārda dienas kalendārs, bez tam ir labi, ja tas ir ne vienkāršs kalendārs, bet tur ir iekļauts arī dažādu citu svētku dienu kalendārs Meklējot, piem., šodien vārda dienu svin Līga, var arī uzreiz redzēt, ka šodien ir Līgo, jo vienlaicīgi šeit atrodams arī latviešu svētku kalendārs. Otrkārt, svarīga lieta ir paši apsveikuma pantiņi un kādā veidā tie tiek grupēti. Vispareizāk ir tad, ka tieši visi dzejoļi vai novēlējumi ir sagrupēti, pa svētkiem, piem., vārda dienas, kā arī pa adresātiem, piemēram, tēvam, vai vārdiem. Šis iedalījums ļauj atrast atbilstošākos dzejoļus un apsveikumus. Un pēdējai lieta ir pašu dāvanu idejas, kur dažādas dāvanas var būt sagrupētas atbilstoši svētkiem un adresātiem. Tādā veidā izveidota mājas lapa ļaus pareizi sveikt kā to, kam vārda diena šodien, tā arī atrast labāko dāvanu tēvam dzimšanas dienā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *