METĀLA KONSTRUKCIJAS VIDES LABIEKĀRTOŠANAI

Ikdienā dažādas metāla konstrukcijas un būves varam redzēt kā lieliskus vides labiekārtošanas elementus, piemēram, vārtus, garāžas un tamlīdzīgi. Vārti, garāža un pat angāri ir ļoti izplatītas projektu grupas, kas nereti tiek pasūtītas dažādos metālapstrādes uzņēmumos, ne tikai rūpniecisku platību un ražotņu iekārtošanai, bet arī privātpersonu vidū.

Kvalitatīvus vārtus, kas ir vienlaikus funkcionāli, pasargā īpašumu un ir papildināti ar dekoratīviem elementiem, bieži vien tiek pasūtīti arī saimniecībā esošas platības norobežošanai. Garāžas ir aktuālas katram automašīnas īpašniekam, bet lauksaimniekiem svarīgi ir arī siltināti angāri, kas var kalpot dažādām vajadzībām un arī garāžas traktoriem. Apkārtnes labiekārtošanā ir svarīgs ceļa segums, tādēļ bruģēšanas pakalpojumi, nereti, tiek piedāvāti kopā ar metālapstrādi.

DZELZS GARĀŽU IESPĒJAS SAIMNIECĪBĀM
Ir dažāda veida saliekamās garāžas. Metāla garāžas mēdz iedalīt pēc to jumta veida, kas var būt horizontāli slīps, vertikāli slīps un divslīpu jumta veids. Traktoru garāžas ir attiecīgi lielākas un piemērotākas transportlīdzekļa gabarītiem. Moduļu garāžas ir vēl viens garāžu veids, ko nereti izvēlas klienti savu vajadzību realizēšanai. Garāžas vārti ir konstruējami dažādos veidos, atkarībā no iespējām un klienta vēlmēm. Ņemot vērā to, ka garāžas seguma veids var būt gan metāla, gan akrila, tas spēlē lielu lomu cenas noteikšanā. Dārgākais seguma veida ir akrila garāžām. Arī garāžas tiek izveidotas balstoties uz klienta vajadzībām.

MULTIFUNKCIONĀLI ANGĀRU VEIDI LATVIJĀ.
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne tikai saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. Angāru izmēri ir dažādi un attiecīgi arī to cena. Visbiežāk angāru cenas sākas no vidēji 50 eiro par kvadrātmetru. Garāžām un angāriem tiek dota arī garantija, visbiežāk 3 gadu garumā. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

BRUĢĒŠANAS PAKALPOJUMI LATVIJĀ.
Bruģa ieklāšana ir lielisks veids kā sakopt apkārtni savā pagalmā un dārzā. Bruģa ieklāšana ir ļoti kvalitatīvs pakalpojuma veids, un bruģis kalpos ilgu laiku, to ir viegli kopt un arī pārvietot!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *