Metālapstrādes uzņēmumi Latvijā.

Jau izsenis, meistariem, kuri regulāri strādā ar koku, metālu kā arī citiem amatniecības materāliem, ir bijusi īpaša vieta un arī statuss ražotāju starpā. Arī šodien cilvēka māka apieties ar šiem materiāliem ir augstā vērtē, tādējādi kalēja un arī galdnieka darba rezultāts tiek vērtēti pat kā ekskluzīvi pakalpojumi, vēl jo vairāk, ja pasūtījums ir veidots vienā eksemplārā. Metāla izstrādājumi vienmēr ir bijuši ļoti populāri – gan veidoti pēc pasūtījuma, gan rūpnīcās. Kalēju uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu klāsts kļūst izteikti daudzveidīgs – interjēra priekšmeta, dizaina elementi, vārti un arī žogi, logu restes, metāla konstrukcijas un vēl daudz kas cits. Metāla sijas ir pieprasīts produkts celtniecības un būvniecības firmām.

Ienāc – https://www.kaleji.lv/produkti/metala-zogi/

Metāla kāpņu un margu izgatavošana.

Nedaudz vēl par margu un trepju veidošanu. Metālapstrāde jau ļoti ilgi vairs nav pielīdzināma padomju laikos pierasto metāla izstrādājumu izskatam un kvalitātei. Tehniskās opcijas divdesmit pirmajā gadsimtā dod ne tikai daudzpusīgākas izgatavošanas opcijas, bet arī vizuālā noformējuma pilnveidošanu un arī galaprodukta uzstādīšanu. Metāla trepes var būt skaisti izlocītas un arī visādi citādas pielāgotas pasūtītāja gribai. Kāpnēm bez šaubām ir jābūt apvienojumā ar margām. Trepju margas pilda gan vizuālu funkciju, gan tiek montētas drošības nolūkiem. Margu izstrādāšanas dizainam nav ierobežojumu – viss, kā klients vēlas! Pasūtījums tiek izstrādāts, balstoties uz visiem drošības noteikumiem kā arī citiem rādītājiem.

 

dzelzs vārti un metāla žogi par patīkamām cenām.

Pie kalējiem nereti ir pasūtīti ari metāla žogi un vārti. Vai ir iespējams sameklēt vēl labāku sargu mūsu īpašumam par metāla vārtiem vai žogu, kurš ir izgatavots ņemot vērā vairākas īpašuma kā arī apkārtnes īpatnības? Ja uz īpašuma zemes atrodas ēkas, kuru logi būs pavērsti virzienā, kurš nav ikdienā pārredzams, iesakām pasūtīt arī metāla restes, ko tiem uzstādīt. Daudziem logu restes rada asociācijas ar cietumu, taču tas ir aplami. Mūsdienu risinājumi ļauj restes padarīt par dizaina objektu īpašumā, izlocītas dažādos veidos un arī rotātas ar dekoratīviem elementiem.

 

Nerūsējošā tērauda produkti klientiem.

Kalēja darbs joprojām asociējas vai nu ar dizaina rīku radīšanu, vai arī rūpniecības uzņēmumiem, kas ražo metāla izstrādājumus celtniecības uzņēmumiem. Mūsu uzņēmuma un personāla mērķis ir parādīt, ka metāls ir ļoti elastīgs un elementāri pielāgojams materiāls, no kura var izveidot arī dažāda veida ikdienā lietojamus elementus, tai skaitā žogus un kāpnes privātiem pasūtītājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *