Moderni krēsli un klasiska stila krēsli

Vai kādreiz esi aizdomājies, kas ir tā mēbele, bez kuras nav iedomājama neviena sabiedriska telpa? Viena no šādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Krēsliem ir ne tikai funkcionāla daba, bet tie ir arī būtiska daļa no interjera dizaina, kas atstāj priekšstatu par cilvēku, viņa mājām un uzņēmumu.

Lai vai kādas ir jūsu prasības, vai jūs esat izdomājis iekārtot savu uzņēmumu un tāpēc jums nepieciešami virtuves krēsli, konferenču krēsli vai atpūtas krēsli – dizainakresli.lv viennozīmīgi ir pareizā izvēle labākajam risinājumam.

Jau vairāk kā desmit gadus dizainakresli.lv darbojas krēslu ražošanas biznesā.

Kāpēc dot priekšroku tieši šiem krēsliem? Pirmkārt, tā ir nemainīga kvalitāte – dizainakresli.lv garantē, ka šīs mēbeles būs izturīgas un kalpos gadiem ilgi.  Otrkārt, stils – saplākšņa krēsli ir īpaši ar gaumīgām, liektām līnijām un formām, kas jebkurā interjerā iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, tas ir komforts, jo liekti līmētā finiera krēsli nav smagi – tie ir arī ergonomiski,jo aizņem maz vietas un tos ir elementāri salikt kopā, ja nepieciešams tos pārvietot. Ceturtkārt, bet ne mazsvarīgāk – šie tomēr ir dizaina krēsli, kuru stilu ir izstrādājuši pasaulē slaveni dizaina mākslinieki, piemēram, Pancho Nikander (Somija), Komplot Design no Dānijas, Eric Pfeiffer no ASV un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv ražotās mēbeles? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Tā ir nemainīga kvalitāte, izsmalcināta elegance un komforts.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šāda veida krēsli harmonizē jebkāda veida telpu. Vēl jo vairāk – dizainu {šiem} krēsliem ir izstrādājuši pasaules vadošie interjera mākslinieki.

Komforts – pateicoties liekti līmētā finiera tehnoloģijai, saplākšņa krēsli ir patīkami viegli, līdz ar to tas atvieglo krēslu pārvietošanu, turklāt tie veidoti tā, lai būtu veikli uzliekami viens uz otra un ērti uzglabājami.

Un tomēr, lai gan dizaineri ir ārzemju, paši krēsli tiek veidoti šeit pie mums – Latvijā. Šis ir nozīmīgs aspekts, tādēļ ka tas ietekmē ne tikai mēbeļu piegādāšanas cenas un laiku, bet tā ir arī lieliska iespēja apskatīt noskatītos krēslus klātienē pirms darījuma veikšanas, un nepieciešamības gadījumā jūs saņemsiet konsultāciju par personalizētiem pasūtījumiem.

Dažāda veida krēsliem ir arī citas prasības, kas ir būtiskas – ja meklējat krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad jāmeklē tādi, ko ir ērti mazgāt.

krēsli ir ērti saliekami kopā kompaktai uzglabāšanai vai pārvietošanai

 

Ja vēlies, lai krēsli ātri nenolietojas, turklāt izskatās lieliski, tad iesakām izvēlēties tos no uzņēmuma, kas bāzējas šeit Latvijā, tātad ir atbildīgs savu klientu ptriekšā un rūpējas par draudzīgu pieeju pret jebkuru klientu. Latvijas uzņēmumi ir atbildīgi savu klientu priekšā, jo tikai tādā veidā var ilgstoši saglabāt nemainīgi izcilu reputāciju.

Ražotājs, kas bāzējas Latvijā par ikvienu savu darbu un klientu atbild ar savu reputāciju, tāpēc vēl jo vairāk varat būt droši, ka dizainakresli.lv vienmēr rūpēsies par krēslu ilgmūžību un individualizētu apkalpošanu.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiska lieta visos gadījomos, jo tas nodrošina rūpēsies par izdošanos – tas attiecas gan uz virtuves iekārtošanu, gan uz sava uzņēmuma vizuālās identitātes izveidi. Izvēlies meistarīgu un modernu krēslu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *