Multifunkcionālas mēbeles katrai gaumei

Telpā izvietotās mēbeles tieši saistītas ar tās noskaņas, plašuma un auras radīšanu. Ar mēbeļu krāsu gammu var pilnībā mainīt telpas raksturu. Minimālisma stila mēbeles radīs vienkāršu un vieglu gaisotni, kamēr siltu toņu koka mēbeles veidos robustu telpas gaisotni un rosinās relaksēties.

Atkarībā no klientu vēlmēm, mūsdienu mēbeļu veikali piedāvā brīnišķīgu  klāstu ar dažāda veida mēbelēm. Ja tomēr neizdodas atrast kāroto jau izgatavotu un ievietotu skatlogā, vienmēr pastāv iespēja izgatavot mēbeles pēc individuāla pasūtījuma, tās pielāgot unikālām vēlmēm. Mēbeļu izgatavošana notiek gana ātri, tās pieejamas ar ātru piegādi un montēšanu tieši nepieciešamajā telpā. Piedāvājumā arī pielāgoti matrači gultām!

Vai vēlaties iejusties dizainera ādā? Mūsdienu mēbeļu ražotāji piedāvā klientiem piedalīties virtuves mēbeļu izstrādes procesā no paša sākuma līdz pat beigām. Sagatavojiet vēlmju sarakstu par to, kādus plauktus, galdus un virsmas vēlaties redzēt tieši savā virtuvē. Izvēloties pasūtīt virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, jūs veidojat unikālu un radošu telpas interjeru, kā arī nodrošinat maksimālu mēbeļu kvalitāti. Patērētājs nosaka mēbeļu izmērus, dizainu, krāsu, kā arī apdares materiālus. Profesionāli konsultanti palīdz izvērtēt, kāda tipa virtuve būs labāka  – varbūt  iebūvējamā virtuve, varbūt mēbeles no koka, bet varbūt mēbeles ar lamināta korpusu.

Katra rīta rutīnas neatņemama sastāvdaļa ir rosīšanās un knosīšanās pa vannas istabu. Šeit tētis dzen bārdu, mamma krāso skropstas, bērni mazgā rokas un tīra zobus. Visas ģimenes zobu birstes, kosmētika un higiēnas produkti jāsakārto vannas istabas plauktu sistēmās. Lai efektīvi izmantotu vannas istabu, tai jābūt labi organizētai un pārskatāmai. Veļas kaudzēm, slapjo dvieļu kalniem un salvešu bumbām nav vietas vannas istabā. Jebkuras ģimenes haosu ir iespējams savaldīt ar pārdomātu un gudru vannas istabas interjeru. Atkarībā no katras saimes vajadzībām, mēbeļu ražotāji piedāvā iespēju individuāli pielāgot vannas istabas mēbeles tieši klienta vēlmēm.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Viesistaba ir tā telpa, kurā mājokļa saimnieki vislabāk var izpausties ar savas gaumes vizualizāciju. Šī telpa viegli padodas interjera spēlēm, saskaņotiem dizaina akcentiem un līdzsvaru starp funkcionālo un estētisko. Viesistabas iekārtojumā var saspēlēties ar lielo mēbeļu toņu gammām. Telpā ļoti labi sadzīvo gan mīksti dīvāni un pufi, gan robusti plaukti un iebūvētie skapji. Viesistabas fokālais punkts var būt kā grezns paklājs, tā retro kamīns, kā arī pianīns vai telpaugu stūrītis. Šajā telpā novietota eleganta TV iekārta vai skandināvu stila atvērtā plauktu sistēma piešķirs istabai tās tipisko noskaņu. Arvien biežāk mājoklī tiek ierīkotas arī bīdāmās durvis gan telpās, gan izejās uz balkoniem. Patērētājiem ir lieliska iespēja izmantot arī ražotāju piedāvāto iespēju mēbeles izgatavot pēc individuāla pasūtījuma. Šādi iekārtotas telpas kļūs par katra saimnieka lepnumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *