Mūsdienīgi pakešu logi – cik tad nozīmīgi tad ir atrast īstos?

Domājot par mājas atjaunošanu, ievērojama vērība tiek pievērsta tieši tādai to daļai, kā logi. Tiek domāts par to, kāda veida logi būs piemēroti tieši Jūsu gadījumā, vai varbūt tie būtu standarta pvc logi, vai tomēr būt tuvākiem dabai, dodot priekšroku tādiem logiem kā koka logi. Taču bez tā, kādi tieši tieši pakešu logi būs uzstādīti, būs jāpiedomā vēl par palodzes izvēli. Reti kurš domā par to, ka palodzes taču tiek liktas ne vien iekšā, bet arī ārā. Turklāt ārpusē palodzes palīdz novadīt ūdeni, tādējādi, cik tās ir pārdomātas, ir ļoti būtiski.

Ar ko atšķiras savā starpā savādāka izgatavošanas materiāla logi?

PVC logi vai tomēr koka logi, pie šīs izvēles bieži nonāk privātmāju celtniecības stadijā. Ja gribat ekoloģiskumu un dabiskuma pieskaņu mājai, tad labākā izvēle ir koka logi. Taču jāapzinās, ka šī veida logi ir neizdevīgi dēļ to cenas un pamatīgās kopšanas. Turpretim plastikāta logi kalpos ilgi, būs salīdzinoši lēti un būs viegli kopjami. Alumīnija logi bieži vien būs uzstādīti rūpnīcās vai ražotnēs. Tiem ir laba uguns izturība, turklāt tie ir viegli pēc svara un viegli kopjami, skatīt vairāk par tiem var ražotāja mājas lapā. Privātmājām reti, kad tiek uzstādīti alumīnija logi. Pēc logu izvēles ne mazāk svarīga lieta ir palodzes, tām jābūt atbilstošām logiem, bet arī jāpilda savas funkcijas.

Kurā vietā varētu pasūtīt izturīgas palodzes un kvalitatīvus logus?

Ir nepieciešami jauni logi, bet nav skaidrības kur tad iet? Turklāt mūsdienās ir tik daudzas vietas, kur tiek pasūtīti kā koka logi vai plastikāta, kā arī alumīnija logi, taču nebūs saprotams, kāds tieši pārdevējs ir drošākais. Šis moments ir tik svarīgs, tā kā visbiežāk ir ne tikai nopirkti pakešu logi, taču arī ir obligāta to uzstādīšana. Svarīgākais, ko būtu sākumā jāapskatās būs klientu atsauksmes, turklāt, ja to ir daudz, tad ir vispār ļoti labi. Tālāk būs jāskatās, cik vecs ir uzņēmums un kādu ražotāju logi tiek pārdoti. Vai piedāvājumā ir arī palodzes. Jo logi nevar būt uzstādīti, ja netiek liktas palodzes. Ērti, kad bez palodzēm un logiem, tiek piedāvātas vēl, piemēram, bīdāmās durvis. Šajā gadījumā Jūs variet visu pasūtīt vienuviet.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *