PVC logi, palodzes un ieejas durvis

PVC logi šobrīd nevienu nevar pārsteigt, tie ir var teikt jebkur – birojos vai veikalos, daudzstāvu mājās vai penthausos. Kaut gan visi logi ļoti atšķiras ar to kvalitāti. Kad pašā sākumā plastikāta logi bija tieši kaut kas neparasts kā arī eksotisks, viņi ar ārējo izskatu sākumā nevarēja pārliecināt klientus, ka jau ir ļoti kvalitatīvi, un tad pamazām sāka iemantot atzinību un pārvērtās par ļoti konkurētspējīgu pakalpojumu, kurai ir daudz labu īpašību. Mūsdienās logu ir tik daudz veidu ar ļoti dažādām īpašībām un atšķirībām, ka pat bez labas profesionālas palīdzības nemaz nevar tikt galā.

Logu montāža – kādā veidā atrast sev profesionāli?

Kaut gan sortiments un nosacījumi liekas līdzīgi, jebkuram uzņēmumam ir sava specifika un darba stils. Kaut gan gandrīz katra mājas lapa apgalvo, ka tās cenas ir labākās, ņemiet vērā, ka cenas tirgū ir ļoti atšķirīgas. Jāņem vērā tas, ka tas, ka ir nopirkti pakešu logi nav viss, Jums ir jāsūta logu montāža, taču montāžai jābūt kvalitatīvai, lai darbotos garantija. Kvalitatīva uzstādīšana paredz pieņemšanas aktu, te ir jābūt iekļautai arī garantijai uz darbu, un protams jābūt pēc pārdošanas servisam. Parasti kompānijas, kas uzstāda logus un palodzes, piedāvā cilvēkiem arī metāla un plastikāta durvis vai arī pat tādu lietu, ka garāžu vārti. Viennozīmīgi tas tomēr ir ērti, ir īpaši, gadījumā ja Jums bija veiksmīga sadarbība ar logu uzstādītājiem.

Plastikāta logi kā arī to daudzveidība

Šodien tiešām ir atrodami tik daudz dažādi logi, ka pat varētu apmulst veicot to izvēli. Tāpēc ir jāizprot ar ko tad tie atšķiras viens no otra. Nelielās mājās visbiežāk ir uzstādīti koka logi, tas nodrošina dabisku izskatu un saplūst ar koptēlu. Parasti izvēlās priedi logu izgatavošanā, bet dažreiz tiek izmantots arī ozols, kas jau tiešam ir pats stiprākais materiāls. Bez šaubām, augstas kvalitātes koka logi kalpos ilgi, taču ir jāsaprot, ka tieši dotais dabīgais materiāls ir vides ietekmējams. Tādēļ jau ir ļoti daudz iespējas ar dažādu apdari metāla profilu veidā. Plastmasas jeb PVC logi ir lielākās daļas izvēlēšanās, jo tie atšķiras ar savu izturību un siltumizolāciju, ilgu kalpošanu kā arī vienkāršu kopšanu. Un turklāt tagad plastmasas logi ir diezgan kvalitatīvi un draudzīgi videi. Savukārt alumīnija logi visvairāk tiek pielietoti sabiedriskajās ēkās vai rūpnīcas, tas ir arī tāpēc, ka viņi tik tiešām ir viegli kā spalviņa, taču tajā pat brīdī izturīgi. Tie iztur pat temperatūras svārstības no -50 līdz +50 grādu amplitūdā, turklāt tie ir ugunsizturīgi, taču tiešām diezgan dārgi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *