Riepu garāža izdevīgiem pirkumiem

Riepas jāizraugās ne vien atbilstoši sezonas raksturīgajiem laikapstākļiem, bet arī Tavam braukšanas stilam, ceļu veidam utt. Tieši jaunas riepas nodrošina vairākas privilēģijas, kā viena no tām ir mazāki izdevumi par degvielu. Lai apmierinātu visu klientu vēlmes, plašais riepu serviss nodrošina arī mazlietotas riepas. Serviss cītīgi aplūko un izmēģina lietotas riepas, lai ikviens klients droši varētu tās izmantot, skaidri zinot, ka tās ir kvalitatīvas un izturīgas. Ikviens vēlas iegādāties tiešām lētas riepas, tāpēc riepu garāža nodrošina plašu riepu klāstu, kurā iekļautas labāko zīmolu riepas.

Izvēlies riepas ziemai jau tagad

Izvēloties lietotas ziemas riepas, vienmēr jāatceras, ka tās visbiežāk būs derīgas 1-2 ziemas sezonām, taču reizēm tas ir izdevīgākais variants. Visas ziemas riepas veidotas ar ļoti smalkiem iegriezumiem, pietam tās veido no mīkstākas gumijas, lai būtu labāka saķere uz apsnigušiem vai apledojušiem ceļiem. Riepu noliktava ir tiešām apjomīga un vienmēr rūpējas par katru savu klientu, tādēļ klāstā ietilpst riepas visām automašīnām. Riepas Dreiliņi pieejamas visos izmēros, tādēļ Tev nebūs sarežģīti sameklēt vajadzīgo komplektu arī kravas auto. Iecienītie lietie diski nodrošina daudz mazāku inerces momentu, tādēļ varēsi ātrāk nobremzēt. Lietoti auto diski būs lētāki, tomēr vienmēr svarīgi aplūkot riepu izmēru un diska stiprinājuma diametru.

Pasūti riepas vasaras sezonai

Lietotas vasaras riepas piemērotas tiem, kas tiešām grib ietaupīt un piemeklēt augstas kvalitātes riepas, jo to reālais protektora dziļums ir aptuveni 6-9 mm. Pareizi izraudzītas vasaras riepas garantē daudz stabilāku un pat klusāku braukšanu. Izturīgās riepas Ulbrokā būs iespēja lietot vairākas sezonas, tomēr stingri jāievēro uzglabāšanas nosacījumi. Ja nepieciešams, pieejama visu riepu montāža, bet sākumā tās apstrādā ar hermētiķi, lai nodrošinātu spiediena saglabāšanos arī mainīgos laikapstākļos. Tāpat montāžas laikā tiek novērtēti arī gaisa ventiļi, diski u.c. detaļas, jo nereti ir pat sīki bojājumi, kurus pamana tikai pieredzējuši speciālisti. Katra veiktā riepu maiņa ir tikpat nozīmīga, jo pēc tam vajadzīga riepu balansēšana, lai riepu nodiluma pakāpe būtu vienmērīga un nekad nebūtu sarežģīti vadīt auto.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *