VAI KONTAKTLĒCU IEGĀDEI VAJADZĪGA ĀRSTA REKOMENDĀCIJA?

Ar vien vairāk briļļu lietotāju izvēlas ikdienā izmantot kontaktlēcas, jo to lietošana ir ne vien ērta un arī vienkārša, bet arī iespējams to izmantot kā savdabīgu stila rīku, piemēram, mainot acu zīlīšu krāsu.

Ir pieejams gan tuvredzībai, gan tālredzībai paredzētas kontaktlēcas, kā arī multfifokālās lēcas acīm, ko drīkst lietot cilvēki, kuriem problēmas ar redzi ir gan skatoties tuvumā, gan tālumā. Tiešsaistē ir var iegādāties dažāda tipa kontaktlēcas daudz plašākā piedāvājumā kā optikas veikalos uz vietas, tāpēc šo piedāvājumu nevar neizmantot. Tā pat tiešsaistē ir iespējams iegādāties saulesbrilles, briļļu un kontaktlēcu kopšanas līdzekļus un arī dažādus aksesuārus, kas briļļu un arī lēcu lietošanu ikdienā padarīs vienkāršāku.

KĀDS IR KONTAKTLĒCU KLĀSTS OPTIKAS IEPIRKŠANĀS VIETNĒS INTERNETĀ?
Tiešsaistes iepirkšanās vietnē ir atrodamas dažāda tipa lēcas, kas ir piemērotas pat visprasīgākajam klientam. Ir iespējams izvēlēties vienas dienas, divu nedēļu un mēneša lēcas. Ir iespējams iegādāt ari kontaktlēcas, ko var lietot pāris mēnešus, līdz pat pusgadam. Nevar noliegt, ka tas ir ļoti parocīgi, it īpaši tiem, kuri ir aizmāršīgi un lēcu ievietošana no rīta vai izņemšana vakaros var vienkārši izkrist no prāta. Pieejamas arī toriskās kontaktlēcas, kas ir īpaši aktuāla vajadzība visiem tiem, kuri slimo ar astigmatismu. Bet tiem, kuriem būtu obligāta redzes korekcija gan redzei tuvumā, gan arī tālumā, ir nepieciešams pasūtīt multifokālās kontaktlēcas, ko citur mēdz dēvēt arī pat progresīvajām kontaktlēcām. Kā savdabīgs arējā izskata maiņas rīks strādā kontaktlēcas bez dioptrijām, kuras, ieliekot acī, it kā maina acs zīlītes krāsu kā arī rada izskatam pavisam savādāku noskaņu. Ja ar acs zīlītes stila maiņu uz citu toni ir par maz, iespējams iegādāt kontaktlēcas, kas sejas izskatam dos pavisam traku akcentu, kuras ievietojot, acs iegūs sarkanu, baltu vai jebkādas citas krāsas zīlīti vai pat iespējams ievietot kontaktlēcu ar attēlu. Nepierasta dizaina lēcas var pasūtīt gan online, gan parastos optikas preču veikalos.


Pirms lemjat par labu kontaktlēcu iegādei un arī lietošanai ikdienā, nenoliedzami ir vajadzīgs konsultēties ar savu optometristu vai oftalmologu, gluži tā pat kā pirms jaunu briļļu iegādes. Tas ir jādara, lai atrastu piemērota asuma brilles un arī lēcas, ar kurām koriģēt redzi tā, lai tas nebūtu kaitīgi veselībai. Lēcas online ir pieejamas lielā sortimentā un, ja nevarat atrast sev piemērotas, vienmēr ir iespējams veikts individuālu pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *